• 01 lipca 2024
  • 17:18

Festiwalowa 5 na 125 lat Banku Spółdzielczego w Sochaczewie

Miło nam poinformować, że 30 czerwca aktywnie uczciliśmy 125-lecie naszego Banku w specjalnym biegu na 5 km. Organizatorem imprezy sportowej „Sochaczewski Festiwal Ruchu” był nasz Klient „Stowarzyszenie Sport w Centrum” .

Data wydarzenia zbiegła się z datą założenia Towarzystwa Pożyczkowo-Oszczędnościowego w Sochaczewie, które miało miejsce 2 lipca 1899 roku. Z tej okazji bieg zyskał nazwę „Festiwalowa 5 Banku Spółdzielczego w Sochaczewie” – a Bank został głównym sponsorem imprezy, w której pobiegło ponad 100 biegaczy.

Jesteśmy niezmiernie dumni, że w biegu wzięło udział troje naszych pracowników Przemek, Aneta i Paweł oraz nasza Klientka Aleksandra, którzy wystąpili w specjalnych, zaprojektowanych na tę okazję koszulkach. Poza dystansem 5km dodatkowym wyzwaniem dla wszystkich była wysoka temperatura. Wszyscy jednak wzorowo pokonali dystans i ukończyli bieg. Pewną innowacją biegową był ostatni 125 -metrowy odcinek (dla uczczenia 125-lecia Banku) , na którym wyłoniono najlepszego sprintera pokonującego ten dystans w 22 sekundy.

Biegaczom podczas biegu dzielnie kibicowali przedstawiciele Zarządu Banku – Wiceprezes Artur Jaworski, Wiceprezes Magdalena Bolimowska, Wiceprezes Katarzyna Zarzycka oraz pracownicy. Każdy, kto ukończył bieg otrzymał specjalny okazjonalny medal, a zwycięzcy w swoich kategoriach nagrody od sponsorów.